XXXII. FLORA Virágfesztivál - Flora Kecel 2018 Ifjúsági Virágkötészeti Verseny

2018.12.07 00:00

 

Immár XXXII. alkalommal került megrendezésre a keceli FLORA Virágfesztivál, aminek keretén belül a Flora Kecel 2018 Ifjúsági Virágkötészeti Versenyen iskolánk diákjai is részt vettek.

 

A csapat:

 

Kármán Zsanett vegyes stílusban mutatta be a virágdíszeit. A keceli vetélkedő bemutatkozási lehetőséget nyújt a fiatal virágkötőknek, akik évek múlva a versenyek győzteseiként szerepelnek majd. 

 

 

Barna Brigitta mindhárom alkotása különböző stílusban, más és más színben készült. Különösen nagyszerű, a táska menyasszonyi dísz volt. Jó aránnyal, gondos munkával készült.

 

Garai Szilvia fő díszítő kelléke a pattogatott kukorica volt, amit felfűzött, ragasztott. A leomló szálak a menyasszonyi csokrában és a térdíszében, a kukorica könnyűsége következtében cikkcakkban omlottak alá. A látványos és méretes téralkotás komoly szakmai felkészültséget igényelt.

Androlettiné Tarnai Odett segítséggel, a kisfiával együtt érkezett  a keceli versenyre. A kézben kötött, kerek, nagy precizitással összeállított menyasszonyi csokrával a harmadik lett. A csokra mellett az egyszerűen, de látványosan megoldott téralkotása hívta föl magára a figyelmet.

 

 

 

Vissza