2019.05.11 07:30
OKJ 31 215 02 Virágkötő tanfolyam indul ősztől a Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium és Szakközépiskolában!

Miért válasszon minket?
 Több mint 120 év tapasztalat a szakképzés területén
A „Magyula” több mint 120 éves oktatási tapasztalattal rendelkezik, ahol kiváló szakemberek ésnpedagógusok dolgoznak.
 A „Magyula” bizonyítvány garancia a sikerre
A „Magyula” virágkötő képzés elvégzésével szerzett bizonyítványa láttán munkaadója, vagy megbízója biztos lehet abban, hogy Ön alapos tudás birtokában van.
 Korszerű oktatási helyszín
A „Magyulában” korszerű oktatási helyszínen, tantermekben és a tankertészetben zajlanak az elméleti és gyakorlati képzések.
 Profi vizsgafelkészítés
A virágkötő képzés lezárása után a „Magyula” megszokott környezetében vizsgázhat.

A tanfolyam időtartama: 5,5 hónap (2019. október közepétől– 2020. március végéig)
A vizsga tervezett időpontja: 2020. április eleje
Foglalkozások: péntekenként 16-19 h és szombatonként 9-16 h.
A tanfolyam díja: 229.000 Ft/fő
Vizsgadíj: 39.500 Ft/fő
Kedvezmények a tanfolyami díjból (csak egy kedvezmény vehető igénybe)
 részletfizetési lehetőség (60% induláskor októberben - 20% decemberben - 20% februárban)
 egyösszegű befizetésnél 5 % engedmény
 páros jelentkezéskor 5% engedmény
A képzés helyszíne:
Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola – „Magyula”
(1106, Budapest, Maglódi út 8.)
Jelentkezés feltétele: egészségügyi alkalmasság és alapfokú iskolai végzettség (általános iskola 8. osztálya); iskolai végzettség hiányában a képzés megkezdhető bemeneti kompetencia mérés teljesítésével.
Jelentkezés: a kitöltött jelentkezési lap elküldésével 2019. szeptember 15-ig,
a felnottkepzes@magyula.hu email címre. Október elején csoportos beiratkozást tartunk, ekkor a hallgatók tájékoztatást kapnak a képzés részleteiről, illetve a képzés megkezdése előtt előzetes tudásfelmérésre kerül sor.
További információt a 30/590-56-60-as számon vagy a felnottkepzes@magyula.hu címen kaphat a tanfolyam szervezőjétől.

Letölthető dokumentumok: