„TRAMBULIN" Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj - pályázati felhívás

2023.03.02 13:55

„TRAMBULIN" Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj 

Budapest Főváros Önkormányzata a 2023/2024-es tanévre pályázati felhívást tesz közzé

Budapest Főváros Önkormányzata a 2023/2024-es tanévre „TRAMBULIN" Fővárosi Tehetséggondozó Ösztöndíj elnevezéssel ismételten pályázati úton elnyerhető ösztöndíjat kíván nyújtani a 16/2021. (IV. 9.) számú önkormányzati rendelete alapján - a Budapesten bejelentett lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkező, a Fővárosi Önkormányzattal együttműködési megállapodást kötött állami fenntartású középfokú köznevelési és szakképző intézményekbe járó, legalább 3,7-es tanulmányi átlagot elérő 10., 11., illetve az utolsó évfolyamot megelőző évfolyamos tanulók részére - tanulmányi előmenetelük elősegítéséhez, valamint tehetségük kibontakoztatásához, továbbfejlesztéséhez és pályaválasztásuk megkönnyítéséhez.

További részletek a mellékelt Pályázati felhívásban és az Adatkezelési tájékoztatóban olvashatóak.

 

283 Adatkezelési tájékoztató- TRAMBULIN új_végl.pdf (216666)

 

Pályázati felhívás és mellékletei (1).docx (316105)

 

Vissza