SZKTV 1. forduló eredmények

2021.02.27 10:59

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) 2021. évben is megszervezte a szakmai tanulmányi versenyeket (OSZTV, SZKTV), amelyek írásbeli elődöntője -a járványügyi intézkedések szigorú betartása mellett- a versenyekre nevező szakképző intézményekben került lebonyolításra 2021. január 29-én. A 17 szakképesítés írásbeli fordulóján 81 szakképző intézmény 580 tanulója mérette meg magát.SZKTV első fordulójának eredményei

 

Iskolánk minden résztvevő tanulója továbbjutott a döntőbe!

 

Ezúton gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő tanáraiknak!Virágkötő és virágkereskedő:

 • Fábián Fanni
 • Illés Anikó
 • Juhász Krisztina
 • Tuskán Annamária

Kertész:
 • Schmauzer István Márk

 

Dísznövénykertész:

 • Bíró Bettina Katica
 • Bíró Kálmán József
 • Bodri Csanád Botond
 • Kincses Petra
 • Lengyel Dávid
 • Rafael Dávid
 • Szóka Levente
 • Tihany Bálint Mihály
 
Vissza