Szakma Kiváló Tanulója Verseny virágkötő, virágkereskedő eredmény 2016

2016.03.23 09:15

Kecskeméten tartották meg a virágkötő, virágkereskedő Szakma Kiváló Tanulója Versenyt 2016. 03. 17-18-án, ahol iskolánk 6 tanulóval vett részt. Az első napon a nagyon nehéz írásbelivel kezdtek, majd ezután jött a 60db-os növényismeret, a virágkezelés, virágkötészet és a virágeladás gyakorlat. Másnap a három részből álló szóbeli vizsgával folytatták a versenyzést a diákok. 

Az eredmények: 

Hegedűs Henrietta: összetett 2. helyezett + legjobb gyakorlat

Arláth Ludovika: összetett 3. helyezett + legjobb írásbeli

Bolykó Dalma: összetett 4. helyezett + legjobb virágkötészet gyakorlat

Tóth Renáta

Sugár Anikó

Zsila Boglárka

 

Minden résztvevőnek gratulálok és egyben köszönöm a kollégák áldozatos munkáját is, hiszen nélkülük nem lett volna ilyen szép eredmény. 

 

 

Vissza