Rendkívüli felvételi kiírás 8. osztályosok részére!!!

2024.05.07 12:32
 
Tisztelt Oktató, Tisztelt Szülő, Kedves Pályaválasztó!
 
 
Több mint száz éves története alatt a Magyar Gyula Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola az ország egyik legnagyobb és legjobb kertészeti szakképző intézményévé vált, ahol jeles kertészek, kertépítők és virágkötők szereztek szakképesítést.
 
A 2008-ban felújított, kellemes környezetben lévő, rendezett, tiszta, kibővített iskolánk, tankertünk megfelelő alapokat nyújt a tájat, a városi zöldfelületeket és az emberek közvetlen környezetét kialakító, szépítő leendő szakemberek számára.
Nagy szeretettel várjuk a természetet, a szép környezetet, a növényeket szerető tanulókat, akik iskolánkban válnak a jövő parképítő és fenntartó, dísznövénykertész-virágkötő, zöldség/gyümölcstermesztő, valamint kertész szakembereivé.
 
A Magyar Gyula Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola rendkívüli felvételi eljárást ír ki a 2024/2025-ös tanévre, az alábbi tagozataira:
 
 
Tagozatkód                                         Megnevezés                                     Férőhely
     0054                                 kertésztechnikus (technikum)                            34 fő
     0034                                     kertész (szakképző iskola)                             78 fő
 
Vissza