Iskolai szociális segítő elérhetősége

2020.11.26 10:21
Az iskolai szociális segítői tevékenység 2020.11.16.-tól online formában vehető igénybe visszavonásig.

Az alábbi problémákkal kapcsolatban tudnak hozzám fordulni a tanulók és a szülők:
  •  Egyéni konzultáció (életvezetési nehézségek)
  •  Iskolához köthető problémák pl. konfliktus az iskolatársakkal, vagy a pedagógusokkal, beilleszkedési problémák, stb.
  •  Szülő-gyermek, konfliktusos viszonya
  •  Családon belüli problémák pl. bántalmazás, veszekedés, válás, veszteség, anyagi nehézségek, stb.
  •  Szülők részére: információnyújtás elérhető szolgáltatásokról (pedagógiai, pszichés,szociális), a szociális rendszer működéséről, szükség esetén tájékoztatás a szociális ellátásokról és intézményekről, és az ezekben szokásos eljárásokról, és lehetőségekről.

Pedagógusok részére az alábbi lehetőségek biztosítottak:
- Esetmegbeszélés
- Egyéni konzultáció (konfliktusos helyzetek, egyéb élétvezetési nehézségek)

Az online szolgáltatás telefonon, emailen és skypon érhető el.
email: gabor.szeplaki@bkhk.hu
telefon: 0630/248-3224
skype: live:.cid.81f3c209bf1034a6 (Gábor Széplaki)
skypehoz kapcsolódó email: gabor.szeplaki777@gmail.com