Információ nyelvi bontásról leendő 9. osztályos tanulóinknak

2022.05.09 14:33
Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!
 
A 9. évfolyamon nyelvoktatás szempontjából differenciált oktatást szeretnénk, ennek érdekében felmérjük a tanulók angol nyelvtudását, és e-szerint fogjuk őket a nyelvi csoportokba beosztani.
Amennyiben gyermekük eddig angolt tanult és azt szeretné tanulni iskolánkban is, akkor a beiratkozáskor (2022. 06. 22-23-24, pótnap: 06. 27.) egy rövid tesztet és egy rövid szövegértést kell kitöltenie.
 
Akinek a tesztje nem éri el a megfelelő szintet, az kezdő német nyelvi, vagy kezdő francia nyelvi csoportba fog kerülni. Amennyiben a gyermek nem szeretne angolt tanulni, válthat német, vagy francia nyelvre.
 
Azok a tanulók, akik az általános iskolában németet vagy franciát tanultak, a már elkezdett nyelv tanulását fogják folytatni, az osztály szintjének megfelelően.
 
Szép nyarat kívánunk minden kedves új diákunknak! 
Vissza