In memoriam Hegyi Gergely

2019.12.31 10:06

Kedves Kollégák, Diákok!

 

Megrendülten tudatjuk, hogy Hegyi Gergely 9a osztályos tanuló 2019. december 22-én tragikus hirtelenséggel elhunyt. 

 

Az alábbiakban változatás nélkül közöljük Gergő édesanyjának levelét:

 

"Kedves Szülőtársaim! Ez úton szeretném tudatni veletek, hogy 2019. December 22-én 10:30 perckor, a kisfiam Gergő egy baleset következtében, örökre eltávozott innen! Úgy érzem a fél együtt töltött év után tudnotok kell erről és rátok szeretném bízni, hogy hogyan osztjátok meg gyermekeitekkel... Szeressétek egymást nagyon, vigyázzatok a srácokra, mert a szív a lélek és az élet is igen törékeny... Egyikőtök sem tudja szerencsére, hogy mit érzünk az apjával, és tiszta szívemből kívánom, hogy erre soha ne kerülhessen sor!!!! Szeretném ha mindenki egy erős, nagy szájú, pimasz, de korrekt és tisztességes fiatal emberként emlékezne rá! Mert úgy érzem, hogy minden elfogultság nélkül ilyen volt az én kis fiam, akinek kegyetlen nagy szíve volt, a legjobb akit valaha is ismertem és rengeteget kell még tanulnom Tőle! Áldjon meg mindenkit a jó Isten! Üdvözlettel, Németh Nikolett Örökké büszkén Hegyi Gergely anyukája!!! "

 

Vissza