Gyere hozzánk érettségizni!

2020.05.20 19:39
Gyere hozzánk érettségizni!!! Gyere hozzánk szakmát tanulni!!!

Tisztelt érdeklődők!
Folyamatosan várjuk a (nem általános iskolából érkezők) jelentkezését is az alábbi képzésekre:
  • Frissen végzetteknek és szakmával rendelkezőknek érettségire való ingyenes 2 éves nappali és esti tagozatos felkészítés.
  • Érettségivel vagy már szakmával rendelkezők részére (Parképítő- és fenntartó technikus, 2 éves, feltétel: érettségi; Kertész szakképzés, 2 éves, feltétel: legalább 9- 10. évfolyam teljesítve vagy érettségi bizonyítvány megléte)
  • szakiskolába BNO F70 kóddal (szakértői vélemény alapján) rendelkezők 2 éves rész-szakképesítésre (Kerti munkás, Parkgondozó, Faiskolai kertész, Növényházi munkás).

A JELENTKEZÉSI LAPOKAT az iskola email címére várjuk: info@magyula.hu

Személyesen jelentkezni az iskola titkárságán július 1-ig, vagy azt követően a szerdai ügyeleti napokon lehetséges!

A részletekről érdeklődni a 06-1-261-8695 telefonszám 111-es vagy 122-es mellékén, valamint az info@magyula.hu emailcímen lehetséges!

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!