Erasmus szakmai gyakorlat Németországban

2023.05.23 15:13
Újra Erasmus szakmai gyakorlat Németországban
 
Időpont: 2023. július 19. – július 29 között 2 hét. A jelentkezések függvényében később kerül pontosításra. Figyelem! Jelentkezni kizárólag az iskolai gyakorlat idején kívül eső időszakra lehet, nyári gyakorlatról hiányozni nem lehet!!!!
 
Helyszín: Bad Zwischenahn
 
Utazás: mikrobusszal.
 
Fogadó faiskola: Renke zur Mühlen faiskola
 
A gyakorlat 2 hete alatt az itthon szerzett kertészeti, parkfenntartási és idegen nyelvi ismeretedet lehet bővíteni, új alapokra helyezni, azáltal, hogy munkát végzel egy német faiskolában. A gyakorlat heti 5 napon napi 6-7 óra munkavégzést jelent szünetekkel. A munka mellett esténként és hétvégén szakmai és kulturális programok!
Gyere velünk világot látni!
 
További részletek és jelentkezési lap: BBS 2023 június felhívás javított.pdf (277539)

 

Vissza