ERASMUS + franciaországi szakmai gyakorlat

2017.02.03 10:12

ERASMUS + franciaországi szakmai gyakorlat

12 fő dísznövénytermesztő / kertépítő diáknak

 

Helyszín: Marcoussis, Franciaország ( Párizs mellett)

Időpont: 2017. március 6. – március 20.  2 hét

 

Fogadóintézmény:

Lycée Horticole et Paysager Saint Antoine

53 avenue Massénat Deroche

91460 Marcoussis

 

Koordinátorok: Dimitri Filomenko

                        Fekete-Márton Zsuzsanna 0036 30 335 5622

 

Kísérőtanár (a szakmai gyakorlat teljes időtartama alatt): szervezés alatt

 

Szállás: az iskola kollégiumában

Étkezés: teljes ellátás

 

Kiutazás: repülővel Párizsba

 

Biztosítás: az utazás és a  szakmai gyakorlat teljes időtartamára az iskola biztosítást köt a résztvevők számára. Emellett az „Európai egészségbiztosítási” kártya kiváltása kötelező (ingyen kiváltható az OEP-nél). Betegség, baleset esetén a koordinátorokat vagy a gyakorlati helyet értesíteni kell, hogy segíthessenek a mielőbbi orvoshoz jutásban.

 

A pályázat fedezi a tanulók nyelvi felkészítését, utazását, biztosítását, szállását és napi háromszori ellátást a gyakorlat időtartama alatt. Ezen felül lehetőség szerint kb. 30 Euro zsebpénz javasolt hozni, de ez nem kötelező!

 

A szakmai gyakorlat programja: részvétel elméleti és gyakorlati oktatáson az iskolában, délutáni szabadidős tevékenységekben és kulturális programokon ( Párizsi városnézés - Eiffel-torony, Diadalív, Louvre múzeum, Versailles kastély és parkja)

 

A nyertes pályázóknak 2017. február 20 – március 6 között általános, nyelvi és kulturális felkészítést tartunk, amin a részvétel kötelező. A felkészítő maximális óraszáma összesen 15-20 óra.

 

Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik minimális angol vagy francia nyelvtudással rendelkeznek

 

Jelentkezési lap letölthető az iskola honlapjáról (www.magyulaiskola.hu), Facebook oldaláról és kérhető a Titkárságon!

jelentkezési lap franciaországi gyakorlatra.docx (351505)

Jelentkezési határidő: 2017.február 08.

Vissza