Beszámoló a válaszúti Kallós Zoltán Alapítvány diákjainak budapesti szakmai gyakorlatáról

2016.09.28 13:12

Beszámoló a 2016. július 4-29. között lezajlott nyári szakgyakorlatról

 

2016 július 4-29. között a Válaszúti Mezőgazdasági Szakiskola öt diákja részt vett Budapesten, a Magyar Gyula Szakképző Iskola által szervezett nyári szakgyakorlaton. A gyakorlat 20 munkanapos volt és összesen 120 órát foglalt magába. A fogadó intézmény komoly gyakorlati és szabadidős programot állított össze a diákjainknak. A gyakorlat az iskola gyakorlati telepén került megrendezésre, az iskola vezetése és irányítása alatt. Nagyon fontosnak és jónak találtuk, hogy diákjaink az ottani diákokkal együtt dolgozhattak. Így lehetőségük nyílt arra, hogy összebarátkozzanak a budapesti diákokkal és tapasztalatokat cserélhessenek. 

 

A folytatásért kattints : Beszámoló a Kallós Zoltán alapítvány budapesti nyári gyakorlatáról.docx (189925)

Vissza