Beiratkozás - nyelvi teszt

2021.06.16 12:09
Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!
 
A 9. évfolyamon nyelvoktatás szempontjából differenciált oktatást szeretnénk, ennek érdekében felmérjük a tanulók angol nyelvtudását, és e szerint fogjuk őket a nyelvi csoportokba beosztani.
Amennyiben gyermekük eddig angolt tanult és azt szeretné folytatni iskolánkban is, akkor a beiratkozáskor (2021. június 22-23-24., pótnap 2021. június 28.) egy rövid, feleletválasztós, külön felkészülést nem igénylő tesztet és egy rövid szövegértést kell kitöltenie.
 
Akinek a tesztje nem éri el a megfelelő szintet, az kezdő német nyelvi, vagy kezdő francia nyelvi csoportba fog kerülni. Amennyiben a gyermek nem szeretne angolt tanulni, válthat német, vagy francia nyelvre.
 
Azok a tanulók, akik az általános iskolában németet vagy franciát tanultak, a már elkezdett nyelv tanulását fogják folytatni.
 
Szép nyarat kívánunk minden kedves új diákunknak!
 
Hajnal Sándor s.k.
Igazgató
Vissza