Beiratkozás a 2022-2023-as tanévre

2022.06.15 14:00
Tájékoztatás alkalmassági vizsgálatról és beiratkozásról

Kedves Szülők, Tanulók!

Iskolánkban a felvett tanulóknak alkalmassági vizsgálat szükséges, amit az iskolaorvos és a védőnő bonyolít le. A pontos időpontokat, és a beosztást a felvett tanulóknak email formájában kiküldjük, valamint a honlapon is közzé tesszük!

A vizsgálatra kérjük, hogy a mellékelt egészségügyi adatlapot pontosan kitöltve, a tanuló kórházi zárójelentéseinek, orvosi leleteinek fénymásolatát, a 0-14 éves korban kötelező védőoltások igazolását hozza magával az orvosi alkalmassági vizsgálatra.

A beiratkozás időpontja:

9. évfolyamra:

Kertésztechnikusi osztályokba: 2022. június 22-én szerdán 900 tól - 1500ig.
Kertész és Orientációs osztályokba: 2022. június 23-án csütörtökön 900 tól - 1500-ig.
Érettségire felkészítő osztályba (szakmával rendelkezők számára), valamint a műhelyiskolai osztályokba (növényházi munkás és faiskolai kertész) 2022. június 24-én pénteken 900 tól - 1500 -ig.

Amennyiben a beiratkozásra bármilyen okból nem tud megjelenni, kérjük, feltétlenül jelezze az iskolának! Ha másik iskolát választ kérjük, jelezzen, mert ebben az esetben nyilatkozatot kell kitölteni!!

A beiratkozásra feltétlenül hozd magaddal:
- iskolai bizonyítványodat (amennyiben több van, mindet!)
- személyi igazolványodat
- lakcímkártyádat
- taj és adó kártyádat
- bankszámlaszámod (Kérünk mindenkit, hogy szeptemberig intézzék el pl. OTP junior ingyenes számlanyitás, mert különben ha jár a tanulónak bármilyen ösztöndíj, nem fogja megkapni!!)
- a beiratkozási adatlapot kitöltve (kipostáztuk)
- egészségügyi adatlapot (kipostáztuk)
- diákigazolvány igényléséhez: a beiratkozásig fel kell keresni az illetékes
okmányirodát, ahol elkészítik a NEK azonosító lapot.
- Amennyiben rendelkezel szakértői véleménnyel vagy nevelési tanácsadói
szakvéleménnyel, annak fénymásolata is legyen nálad!

Szeretettel várunk!