2017 október 13-15-én Országos Ifjúsági Kegyeleti és Őszi Virágkötészeti Verseny

2017.10.06 10:22

Iskolánk diájainak részvételével 2017 őszén 22. alkalommal szervezik meg a szakképző intézmények tanulóinak Országos Ifjúsági Kegyeleti és Őszi Virágkötészeti Versenyét és szakmai találkozóját. A verseny mellett idén is kertészeti cégek és intézmények sorakoznak fel áruikkal, teljessé téve a bemutatott képet, a Szent István Egyetem Budai Campusának központi parkolójában és a `K` épület alsó szintjén ( 1118 Budapest XI. kerület , Villányi út 29-43.) – az elmúlt évekhez hasonlóan – kertészeti szakkiállítást és vásárt rendeznek. A diákok több témakörben mérik össze tudásukat, a talán legimpozánsabb térdekorációk elkészítése mellett bemutatják, milyen szép tud lenni egy feldíszített asztal, ezenkívül kegyeleti virágkötészeti tudásukat is megcsillogtatják.

Vissza