12-18 éves korosztály oltása

2021.07.31 09:52

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

 

Tájékoztatom, hogy a Kormány döntése alapján 2021. augusztus 30-31. napján a 12-18 évesek koronavírus elleni immunizálása érdekében az oktatási-nevelési intézményekben szükséges e korosztály számára lehetővé tenni az oltások felvételét. Ez a korosztály kizárólag Pfizer oltóanyaggal oltható.

Az oltások megszervezése érdekében szükséges felmérni, hogy a 12-18 éves korosztály körében hány fő igényli az oltás felvételét az iskolakezdéskor.

Kérem, az info@magyula.hu email címre válaszolják meg, hogy élnek-e az oltás lehetőségével avagy nem. A levél visszaküldésének határideje: 2021.08.02 (hétfő) 10:00.

A 12-18 évesek oltásához szülői hozzájáruló nyilatkozat kitöltése szükséges, amelyet az oltás alkalmával az oltóorvos részére szükséges átadni. A nyilatkozat elérhető a https://koronavirus.gov.hu/sites/default/files/sites/default/files/imce/szuloi_hozzajarulo_nyilatkozat_vedooltashoz_12_es_18_ev_kozotti_szemelyek_reszere.pdf linken, amelyet jelen levelem mellékleteként is megküldök.

Segítő együttműködését ezúton is köszönöm.

szuloi_hozzajarulo_nyilatkozat_vedooltashoz_12_es_18_ev_kozotti_szemelyek_reszere.pdf (261095)

 

Üdvözlettel,

Hajnal Sándor

   Igazgató

 

Vissza