2017.12.08 17:00-kor SZALAGAVATÓ BÁL

2017.12.06 18:30
  •  A főpróba december 7-én, csütörtökön 15 órától lesz, tervezett időtartama 90 perc. A végzősöknek a megjelenés KÖTELEZŐ!!!
  • A főpróba után van lehetőség kosztümös táncpróbára, kérem az osztályokat, hogy ezirányú igényüket mielőbb jelezzék Erős Anitának.
  • Azok a végzős osztályok, akik aznap külső gyakorlaton vannak, 14 órára kell, hogy visszaérjenek az iskolába, kérjük, hogy az osztályfőnökök az ellenőrzőbe írassák be, hogy iskolai rendezvény miatt kikérik őket.
  • A szalagavató napján a végzős diákok 15 órától, a meghívott vendégek 16 órától léphetnek be.
  • A meghívottak 16.30-ig csak a földszinten (az aulában és a folyosón) tartózkodhatnak, utána lehet elfoglalni az ülőhelyeket a tornateremben.
  • Belépés csak meghívóval lehetséges, ennek bemutatása esetén kap a vendég karszalagot, amit viselnie kell.
  • Pénteken az esemény előtt már nem lesz lehetőség táncot próbálni a nagyteremben, kérjük ennek szíves tudomásulvételét.
  • A táncoló osztályok esetében osztályonként 2 szülő lehet a segítő, öltöztető.
  • Az osztályok és a kollégák is december 6-án, szerdán kapják meg a karszalagot, amelynek átvételét a névsorban aláírásukkal igazolják.
  • Kérjük az osztályfőnököket, legyenek szívesek informálni és kérni a szülőket, tanulókat, hogy a vendégek vegyék igénybe a RUHATÁRAT. A ruhatár megfelelő kapacitással várja a látogatókat, így biztosítható, hogy kényelmesen elférjen mindenki a helyszínen és elkerülhetők a kellemetlen balesetek is.
  • A karszalagokkal kapcsolatos információk, illetve a program számos, jól látható helyen időben kifüggesztésre kerül.
  • A karszalagok színek szerint:
  • bordó a meghívottaknak, ezzel csak a földszinten lehet tartózkodni (és a tornateremben a karzaton)
  • zöld a tanároknak, meghívott tanároknak, takarítóknak, segítő osztályoknak, hivatalos vendégeknek, ezzel mindenhová lehet menni
  • fehér a végzős diákoknak, a külsős táncosoknak, öltöztető szülőknek (akiknek a nevét el fogjuk kérni), ők a felső szintre és a tornateremben a karzatra nem mehetnek.