TeSzedd 2016

Beszámoló

A Magyar Gyula Kertészeti Szakképző Iskola 2016.04.28-án a „Te Szedd” önkéntes akcióban való részvételéről

Iskolánk, a Magyar Gyula Kertészeti Szakképző Iskola 2016. április 28-án 60 fővel csatlakozott a "Te Szedd!" mozgalomhoz. A kedvező időjárás is segítette munkánkat, hogy intézményünk környékét rendbe tegyük. Reggel az eligazítás, munkavédelmi oktatás és a szükséges információk átadása után aláírták a résztvevők a jegyzőkönyvet, majd 8 órától 12:30-ig tanári felügyelet mellett dolgoztak igen lelkesen az önkénteseink. A szorgalmas munka eredményeként kilenc zsák hulladékot gyűjtöttünk össze az Olaj utca - Maglódi út - Algyógyi utca által határolt területen. Az akció másik eredménye, hogy növelte a környezettudatosságot a tanulókban. A környéken élők figyelmét is felhívta az akció arra, hogy nemcsak lehet, de tenni is kell a környezetünkért.

Budapest, 2016-04-28.

Laczkovszki Csaba